Předchozí | Dalšístrana / 3 0-20 z 50 ubytování
Švihák lázeňský

Švihák lázeňský

Nabízíme Vám příjemné ubytování v krásném rodinném penzionu Švihák lázeňský. V penzionu si můžete vybrat z 8 pokojů s 31 kvalitními lůžky. Některé z pokojů mají více místností pro Vaše větší pohodlí a soukromí. Každý z pokojů má vlastní televizi, zdarma ... (více)

Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava je nově zrekonstruovaný dvoupodlažní obytný dům se sklepním prostorem sloužící k zimní i letní rekreaci. Optimální plná kapacita penzionu je 12 osob, maximální kapacita penzionu je 16 osob. Penzion nabízí také sklípek, venkovní prostranství, altán, ohni ... (více)

Penzion Andělka

Penzion Andělka

Ubytování v relaxačním centru a penzionu Andělka Nabízíme svým klientům 3 podkrovní apartmány o celkové kapacitě 10ti lůžek. Každý pokoj je vybaven komfortní postelí s kvalitní matrací, vanou, LCD televizorem a minibarem. Pro ty nejmenší zde nechybí ani dětské postýlky ... (více)

Chata Královec - horský penzion Šléglov

Chata Královec - horský penzion Šléglov

Chata Královec poskytuje ubytování formou rodinného horského penzionu v klidném předhůří Jeseníků. Návštěvníci se mohou také seznámit s chovem domácích zvířat na naší malé farmě. Chováme zde ovce, kozy, pštrosy, pávy a různou drůbež. Vyrábíme z kozího mléka domác ... (více)

Penzion U Lázní

Penzion U Lázní

Penzion U lázní Velké Losiny - ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku. Penzion - rodinný hotel Vám nabídne prostředí, kde se budete cítit jako doma. Objekt penzionu má vlatní zahradu, venkovní posezení, ohniště s grilem a v létě malý bazén na osvěžení. Areá ... (více)

Penzion U rybníka

Penzion U rybníka

Areál se nachází v rekreační oblasti Jeseníky, v malebném a čistém prostředí na pomezí pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Celý areál je kompletně oplocený, včetně dostatečné kapacity parkovacích stání. Má velmi výhodnou polohu pro zimní i letní aktivity s do ... (více)

Penzion Losín

Penzion Losín

Náš horský penzion Vám nabízí ubytování ve stylově zařízených dvoupatrových apartmánech s veškerým vybavením, v nádherné krajině Hrubého Jeseníku. Každý pro 5 osob s možností přistýlky. Penzion leží poblíž oblíbených lyžařských areálů jako je Přemyslov, Bra ... (více)

Penzion Zálesí

Penzion Zálesí

Náš penzion Zálesí naleznete v oblasti Hrubého Jeseníku poblíž obce Loučná nad Desnou, pod Červenohorským sedlem (1080m.n.m.). Můžete využít náš penzion pro pořádání dětských táborů, škol v přírodě a lyžařských kurzů. V okolí penzionu naleznete dostatek prostoru pr ... (více)

Penzion Arivaranch Podlesí

Penzion Arivaranch Podlesí

Podlesí, malé horské městečko v podhůří Hrubých Jeseníků, lemované Rychlebskými horami a Kralickou vrchovinou, se nachází v nadmořské výšce cca 600 m. Okolí poskytuje mnoho vycházkových, cykloturistických a lyžařských tras a také poznávání krás a turistických atrakcí ... (více)

Penzion Pod Hájem

Penzion Pod Hájem

Město Šumperk se rozkládá v malebném údolí řeky Desné, chráněné od severu masivem jesenických hřebenů. Šumperk je právem označován za bránu do Jeseníků, protože leží na křižovatce cest, které vedou k nejvýznamnějším horským výchozím základnám - Skřítku, Če ... (více)

Penzion Ina

Penzion Ina

Nabízíme ubytování asi 8 km od města Velké Losiny s termálními lázněmi, ruční papírnou a známým zámkem a nedaleko lyžařských středisek Branná, Petříkov, Ramzová. Ubytování: podkrovní pokoje s vlastní kuchyňkou, lednicí, TV, sprchvým koutem a sociálním zařízením. ... (více)

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček se nachází v malebném podhůří Jeseníků a Králického masivu v nadmořské výšce 500 m. Díky své atraktivní poloze na skále nad řekou Moravou, byl již v minulosti znám pod názvem „ Orlí hnízdo“, jako výletní místo při procházkách v okolí Hanušovic. V ... (více)

Penzion Later

Penzion Later

Penzion LATER se nachází v krásné a klidné části přírody na úpatí Jeseníků. V zimním i letním období je možné přijet autem i autobusem přímo k penzionu a parkovat na oploceném parkovišti patřícímu k areálu. Celková kapacita penzionu je 90 lůžek. V penzionu jsou k di ... (více)

Penzion Na Staré Poště

Penzion Na Staré Poště

V bezprostředním i vzdálenějším okolí na vás čeká mnoho příležitostí ke sportu, k výletům a jiným aktivitám. -Velké dětské hřiště (100 m), skate park, rybník s možností rybolovu, zámecký park -Dlouhé Stráně – přečerpávací elektrárna s možností ... (více)

Penzion Hawaii

Penzion Hawaii

Vila Hawaii se nachází v malebném podhůří Jeseníků u hlavního tahu ze Šumperka na Jeseník a Ostravu. Ubytování je ve 2 - 4 lůžkových pokojích s televizí, rádiem a satelitem, WC, sprchou, parkovištěm.

Penzion U Parku

Penzion U Parku

Dům se nachází přímo naproti lázeňského parku,3 minuty chůze od termálního koupaliště. Nabízíme ubytování splňující "Doporučený standard ubytovacích služeb-ubytování v soukromí", MMR ČR. Celková ubytovací kapacita je 9 pevných lůžek a 4 přistýlky. V zahradě je ... (více)

Penzion Pod Vlekem

Penzion Pod Vlekem

Rodinný penzion Pod Vlekem se nachází v horském středisku Dolní Morava mezi Jeseníky a Orlickými horami pod Kralickým Sněžníkem. Penzion je umístěn v lyžařském areálu "Větrný vrch", 30m pod prvním vlekem (umělé zasněžování, noční lyžování). V areálu jsou dva vlek ... (více)

Hostinec Peterka

Hostinec Peterka

Náš hostinec má více než 100 letou tradici a historii. Naleznete jej na klidném místě v Petrově nad Desnou, v údolí řeky Desné v podhůří Jeseníků,asi 6km od Šumperka a 2km od Velkých Losin, které jsou proslaveny ruční papírnou i lázeňstvím. Pokochat se také můžete tamn ... (více)

Penzion Krystal

Penzion Krystal

Vyznavačům zimních i letních sportů a všem, kteří si pro svou dobu odpočinku zvolí poklidnou horskou krajinu, nabízíme ubytování v rodinném penzionu v západní části Jeseníků (pohoří Králický Sněžník). Celková kapacita penzionu je 12 osob (4 pokoje - 2lůžkový, 4lůž ... (více)

Penzion Na Červeném Potoce

Penzion Na Červeném Potoce

Penzion se nachází v malebném prostředí pod Králickým Sněžníkem, na pomezí Jeseníků a Orlických hor. Nabízí 43 lůžek v pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. V ubytovací části je společenská místnost se satelitní televizí, WI-FI připojením na i ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-20 z 50 ubytování