12 ubytování
Apartmány - pivovar

Apartmány - pivovar

Objekt muzea v Hanušovicích nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených partmá s 1 až 3 lůžky. Apartma se nachazeji ve 3 podlaží budovy s pěknými výhledy do krajiny. Každé apartmá je vybaveno sociálním zařízením a TV se satelitem.Možnost připojení internetu. ... (více)

Apartmány Kouty

Apartmány Kouty

Nabízíme ubytování v moderních a plně vybavených apartmánech, které se nacházejí v těsné blízkosti Kouteckého náměstí - cca 80 m od pokladen a restaurací a do 150 m od dojezdů sjezdových tratí areálu. Celková kapacita ubytování i s přistýlkami je 168 osob. Bezplatné park ... (více)

Ekologická farma Morava

Ekologická farma Morava

V budově zrekonstruované původní farmy jsou tři apartmány, každý po dvou pokojích. Celková kapacita farmy je 14 lůžek. Přidáním přistýlek lze zvýšit kapacitu na 19 lůžek. Termíny ubytování celoročně. Tato ekologická farma je zaměřena na chov masného skotu a chov koní ... (více)

Apartmány Stříbrnice

Apartmány Stříbrnice

Obec Stříbrnice leží 5 km od Starého Města pod Sněžníkem. 10 km pod Kralickým Sněžníkem, který se nachází na hranici tří pohoří - Rychlebských hor, Orlických hor a Hrubého Jeseníku. Nově zrekonstruované apartmány se nacházejí ve dvou objektech v krásném prostřed ... (více)

Apartmány u Jůvů

Apartmány u Jůvů

Přijeďte si odpočinout do malebné vesničky Loučná nad Desnou v podhůří Jeseníků. Nacházíme se v klidném prostředí s velmi dobrou dostupností. Ke zpříjemnění pobytu jsou vám k dispozici dětský koutek a venkovní posezení s krbem u malého rybníčku. V blízkém okol ... (více)

Apartmány Velké Losiny

Apartmány Velké Losiny

Velké Losiny leží v podhůří Hrubého Jeseníku v údolí říčky Losinky, asi 9 km severovýchodně od Šumperka. Katastr obce zasahuje na východ k údolí řeky Desné, na západ k hřebeni Hanušovické vrchoviny s vrcholy Lázeňský vrch (659 m) a Chlum (616 m). Na jihu sousedí s obcí ... (více)

Ubytování V Zátiší

Ubytování V Zátiší

Levné ubytování v soukromí v obci Dolní Morava. Kvalitní ubytování v čtyřlůžkovém apartmánu v klidné části obce Dolní Morava, který se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Větrný Vrch. Do vyhlášeného střediska SNĚŽNÍK DOLNÍ MORAVA je to autem ... (více)

Apartmány Elektra

Apartmány Elektra

Jak by se Vám líbilo bydlet kousek od samého centra Šumperka ? V nově nadčasově vybavených Apartmánech Elektra - pro podnikatele v pěší vzdálenosti od všech městských institucí, pro turisty kousek od památek Šumperka a pro všechny jen 50m od Smetanových sadù. Hostům je proz ... (více)

Apartmán Dahepo

Apartmán Dahepo

Budova se nachází v horské lokalitě Červenohorské sedlo, vhodné k celoroční rekreaci v nadmořské výšce 1013 m.n.m. Apartmán DAHEPO se nachází v přízemí čtyřpodlažní budovy hotelového typu. Má samostatnou ložnici s dvojlůžkem a přistýlkou (rozkládací lůžko), p ... (více)

Apartmán Černý kůň

Apartmán Černý kůň

Jedná se o ubytování v podkroví rodinného domu se samostatným vchodem na klidném okraji Starého Města pod Sněžníkem. Apartmán obsahuje dva dvoulůžkové pokoje, jednu přistýlku, vybavenou kuchyňku, ledničku, sociální zařízení, satelitní televizi. Úschovna lyží a kol je k ... (více)

RETRO apartmány

RETRO apartmány

Retro apartmány se nachází v osadě Rejhotice, která je nejstarší částí obce Loučná nad Desnou. Obec leží na úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Poloha je ideální jak pro letní tak i zimní dovolenou.

 12 ubytování