15 ubytování
Hotel Na Trojce

Hotel Na Trojce

Náš Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny ... (více)

Hotel Sport

Hotel Sport

Hotel SPORT je ideálním místem pro přípravu vrcholových i amatérských sportovců, ale také firemních zasedání, konferencí, prezentací spojených se sportovní aktivitou, případně firemních sportovních akcí. Hotel Sport se nachází 10 minut od centra v klidné části města ... (více)

Horský hotel Paprsek

Horský hotel Paprsek

Horský hotel Paprsek se nachází na jednom z nejkrásnějších míst oblasti Jesenicka uprostřed hlubokých lesů na zdravém horském povětří. Horský hotel Paprsek byl postaven roku 1932 přímo "V ráji" - tak se totiž původně nazývalo místo na rozhraní tří horských celků: Hrubé ... (více)

Turistický hotel Relax centrum Kolštejn

Turistický hotel Relax centrum Kolštejn

Branná je obcí s bohatou historií a se širokou nabídkou aktivit pro turisty s různými zájmy. Užijí si zde lyžaři, běžkaři a snowboardisté. Branná se totiž v posledních letech stala jedním z nejzajímavějších středisek zimní turistiky. Součástí našeho komplexu je rovn ... (více)

Wellness hotel Relax centrum Kolštejn

Wellness hotel Relax centrum Kolštejn

Relax centrum Kolštejn v Branné nabízí k ubytování až 120 lůžek. V prostorách nově vybudovaného RELAX CENTRA je k dispozici 19 luxusních 1-4 lůžkových pokojů o kapacitě 60 lůžek. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, přípojení k interneto ... (více)

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Obec Loučná nad Desnou se nachází v malebném údolí řeky Desné v samém srdci Jeseníků, 5 km od známých Lázní Velké Losiny, v nadmořské výšce kolem 600 m.n.m.. Ze tří stran ji obklopují hory s vrcholky nad 1000 m, na jejichž svazích vznikají nové lyžařské areály. Je ide ... (více)

Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka

Ubytujte se a relaxujte v ekologicky čisté krajině, divoké, romantické přírodě, na dosah vrcholu Králického Sněžníku (1423 m.n.m) a pramene řeky Moravy v těsné blízkosti Jeseníků. Horský hotel Sněženka *** se nachází v malebném údolí Chrastického potoka na východním sva ... (více)

Hotel Grand

Hotel Grand

Hotel Grand se nachází v centru města Šumperka. Nabízí 60 lůžek hotelového typu. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou rozděleny do více kategorií.

Hotel Koruna

Hotel Koruna

Hotel Koruna má pro Vás pohodlné ubytování a nabízí Vám zázemí pro odpočinek blízko centra Šumperka. Budete v příjemném prostředí, obklopeni přátelskou atmosférou ubytováni v pohodlně vybavených pokojích, ve kterých najdete mimo jiné televizi, sprchu, WC a internetovou př ... (více)

Hotel Elegance

Hotel Elegance

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu. ... (více)

Hotel Žerotín

Hotel Žerotín

Hotel Žerotín se nachází v malebné obci Velké Losiny. Městečko patří k nejstarším obcím šumperského okresu a rozkládá se v podhůří Hrubého Jeseníku. Oblast disponuje přednostmi jako jsou rozsáhlé lesní komplexy, čistá voda a vzduch, rozptýlená lidová zástavba a množs ... (více)

Hotel Praděd

Hotel Praděd

Příjemný a útulný Hotel Praděd se nachází v samém centru Velkých Losin. Hotel je situován jen pár metrů od areálu lázní. V areálu lázeňského parku se nachází termální pramen Žerotín, jehož teplota dosahuje až 36 °C. Na výlet se můžete vydat do losinské Ruční papír ... (více)

Horský hotel Prometheus

Horský hotel Prometheus

Hotel Prometheus nabízí svým hostům pohodlí a komfort ve stylově zařízených pokojích a disponuje pro 175 míst ve 2 - 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které je rozděleno ve třech kategoriích – standard, standard plus a apartmán. Každý pokoj je vybaven ... (více)

Hotel Oldřich Musil

Hotel Oldřich Musil

Hotel Oldřich Musil se nachází v podhůří Jeseníků v údolí řeky Desné v horní polovině obce Kouty nad Desnou. Hotel je zařazen do kategorie středního standardu, s celoročním provozem vhodný pro nenáročnou klientelu se zájmem o rekreační pobyt v čistém a zdravém prostředí ... (více)

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Rejhotice v nadmořské výšce 600m v oblasti Jeseníků. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideální pro zimní sporty, turistiku (a ... (více)

 15 ubytování