Předchozí | Dalšístrana / 2 20-40 z 26 ubytování
Horská chata Smrková

Horská chata Smrková

Chata Smrková se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v obci Karlov pod Pradědem, v nadm. výšce 750 metru nad mořem, 5km od Pradědu a 10 km od Karlové Studánky-možnost koupání v novém wellnes centru. V oblasti jsou výborné podmínky jak pro letní aktivity, turistiku, cykloturistiku, ... (více)

Chata Kopřivná

Chata Kopřivná

Chatu Kopřivná a Areál Kopřivná v Malé Morávce najdete jen několik kilometrů za Rýmařovem v lůně Hrubého Jeseníku. Neopakovatelné kouzlo dává místu, jež se nachází v nadmořské výšce 740 m.n.m., jeho poloha v malebném údolí přítoku řeky Moravice. Nenechejte se však m ... (více)

Chata Edison

Chata Edison

V srdci Jeseníku v druhé polovině hory Praděd leží naše horská Chata Edison. S ubytovací kapacitou 50-ti lůžek patříme v Jeseníkách ke středně velkým zařízením a svým zázemím dokážeme uspokojit i náročné klienty. Můžeme nabídnout dětské hřiště, kuchyni dle přán ... (více)

Chata Dolce Vita

Chata Dolce Vita

Horská chata Dolce Vita v Jeseníkách se nachází v rekreačním a lyžařském středisku Nová Ves v obci Dolní Moravice v klidném a čistém prostředí Jeseníků. Nabízí celoroční levné ubytování v příjemném soukromém prostředí, ideálním pro dovolenou na horách v chladných ... (více)

Chata u Vlastíka

Chata u Vlastíka

Apartmány jsou útulně zařízeny s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC, každý apartmán vlastní zdroj teplé vody) TV + Sat. Parkovat můžete na vlastním parkovišti přímo u chaty /celoročně/. K dispozici jsou Stolní hry na pohodové večery a dále ... (více)

Horská chata Rabštějn

Horská chata Rabštějn

Penzion se nachází na samotě uprostřed lesů. Z nejbližší vsi Bedřichov je vzdálen 5km a z horského sedla Skřítek 6,5km. Nachází se zde síť cyklostezek a krásné cvičné skály pro horolezce s obtížnostmi pro začátečníky i zdatné horolezce. Jezdí k nám na soustředění vo ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 20-40 z 26 ubytování