Předchozí | Dalšístrana / 2 20-40 z 40 ubytování
Larischova vila

Larischova vila

Penzion Larischova vila je nově otevřený a kompletně zrekonstruovaný objekt v blízkosti centra města Krnov, který nabízí příjemné ubytování v jednom z 13 luxusně vybavených apartmánů. V žádném z nich nechybí vlastní kuchyň, koupelna a WC, samozřejmostí je vybavení pokojů ... (více)

Penzion Pod Strání

Penzion Pod Strání

Náš rodinný penzion se nachází v pohoří Jeseníků v centru rekreačního střediska Karlov pod Pradědem, který patří k nejznámějším a největším horským střediskům. Nachází se ve východní části Hrubého Jeseníku na soutoku Bílého potoka s Moravicí a leží v nadmořsk ... (více)

Penzion Niva

Penzion Niva

Penzion se nachází v obci Široká Niva ,která leží v CHKO Jeseníky s nejvyšší horou Moravy Pradědem (1490 m n. m.). Oblast je atraktivní jak pro milovníky letního tak i zimního sportu a turistiky (velké množství vleků, cykloturistických a pěších tras). Nejvzácnější hodnoto ... (více)

Pension Mariana

Pension Mariana

Náš rodinný pension Mariana se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, v klidném místě na okraji obce Rudná pod Pradědem. Nabízíme ubytování s příjemnou atmosférou v nádherném prostředí Jeseníků s možností pořádání těchto ... (více)

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček

Karlov pod Pradědem je místní část malebné horské obce Malá Morávka ležící v samém srdci Jeseníků a která tvoří "vstupní bránu" do nejkrásnějších míst Jeseníků. Karlov je vyhledávaným místem lyžařů a turistů pro své ideální podmínky a polohu - vždyť v blíz ... (více)

Penzion Orion

Penzion Orion

Penzion se nachází v Malé Morávce, v Karlově pod Pradědem, rekreačním, turistickém a lyžařském středisku v Jeseníkách. Nachází se v blízkosti silnice procházející Karlovem, na pravé straně řeky Moravice. Jedná se o penzion s domácím prostředím a jeho poloha poskytuje ... (více)

Penzion Antonie

Penzion Antonie

Penzion se nachází na velmi atraktivním a klidném místě těsně u šumícího lesa a řeky Moravice. Kapacita penzionu je 30 lůžek. Nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Na pokojích sociální zařízení a TV/SAT. Společenská místnost, vybavená kuchyňka. Stravován ... (více)

Penzion František

Penzion František

Je umístěn přímo u hlavní silnice Rýmařov - Skřítek - Šumperk (přesto je celé prostředí tiché a klidné). Je bez správce a je tak celý k dispozici pouze hostům. Bezplatné parkování v zadním traktu penzionu. V prvním patře penzion nabízí 2 apartmány (1V a 1Z) s příslu ... (více)

Penzion u MVE

Penzion u MVE

Pronájem celého objektu s kapacitou 14 lůžek v centru Jeseníků! Pro Vaše víkendové pobyty nebo rodinnou rekreaci nabízíme vkusně zařízený penzion situovaný v samém centru Jeseníků. V bezprostředním okolí penzionu je krásná a nedotčená příroda, kterou by jste těžko jind ... (více)

Penzion Ema

Penzion Ema

Karlov pod Pradědem patří k nejznámějším a největším horským střediskům. Leží na soutoku Bílého potoka s Moravicí ve východní části Hrubého Jeseníku. Nabízí mnoho možností k vycházkám a tůrám - Karlova Studánka, Praděd (1.492 m.n.m), Ovčárna, Červenohorské ... (více)

Penzion Šelenburk

Penzion Šelenburk

Penzion je postavený v roce 1996 na místě bývalé hájenky v Krnově, městě na česko - polské hranici. Nabízí ubytování v podhůří Jeseníků, kde je okolní krajina ideální pro všestranné využití volného času - v blízkosti penzionu se nachází cyklotrasy, množství památek ... (více)

Penzion Hamříkova stáj

Penzion Hamříkova stáj

Otevřeli jsme  pro Vás naše  nové  školící středisko, kde  probíhají semináře, školení, školy v přírodě, letní a zimní soustředění, kurzy, lyžařské výcviky aj. Penzion a restaurace  o kapacitě 35 mist usazený v HKO Jeseníky.  Pokoje jsou komfortně vybaveny s vlastním soc. zařízením (sprchov ... (více)

Penzion Karlovka

Penzion Karlovka

Penzion Karlovka Vám nabízí možnost ubytování v malebném údolí nejvyššího moravského pohoří – Jeseníky. Nachází se v největším rekreačním, turistickém a lyžařském středisku na Moravě v Karlově pod Pradědem, který je součástí obce Malá Morávka pod Pradědem. Pen ... (více)

Penzion Pod kapličkou

Penzion Pod kapličkou

Celoroční ubytování s restaurací v penzionu Pod kapličkou se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Je ideální pro dovolenou s dětmi a rekreaci. Penzion je situován v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, vhodné pro klienty, toužící po dovolené a aktivním odpočink ... (více)

Penzion U potůčku

Penzion U potůčku

Ubytování v turistickém středisku Malá Morávka, ležícím v těsné blízkosti nejvyšší hory Jeseníků (Praděd) a 7 km vzdálených lázních Karlova Studánka. V zimě možnost provozování lyžařských sportů v blízkých zimních střediscích uspokojí náročného i začínaj ... (více)

Penzion Nad vodopády

Penzion Nad vodopády

Penzion Nad vodopády nabízí prožití dovolené uprostřed malebné přírody s možností celé řady aktivit. Můžete se u nás ubytovat (využít vlastního parkoviště) a dobře najíst, ale také si zahrát tenis, volejbal nebo kulečník. I vaše děti si přijdou na své. K využití nab ... (více)

Penzion Kněžpole

Penzion Kněžpole

Penzion Kněžpole Vám nabízí ubytování v malebné horské vesničce Kněžpole, která spadá pod přírodní park Sovinecko - Nízký Jeseník. Součástí penzionu je také nekuřácká restaurace a bar. Na dosah budete mít např. 6km vzdálený středověký hrad Sovinec, Halouzkovu galeri ... (více)

Penzion Lukáš

Penzion Lukáš

Penzion Lukáš se nachází v jižní části Hrubého Jeseníku ve slunné stráni, uprostřed březového háje pod Čertovou Horou. Penzion je vybaven 6 dvoulůžkovými, 4 čtyřlůžkovými, 1 šestilůžkovým s dvěma navazujícími pokoji s vlastním sociálním zařízemím a televizí, ... (více)

Chata Na Mlýně

Chata Na Mlýně

Penzion leží v obci Horní Město. Najdete nás v předhůří Jeseníků poblíž města Rýmařov, od něhož jsme vzdáleni 5 km. Velkou výhodou naší polohy je klidné místo téměř jako Na samotě u lesa - ovšem pro hosty jsou k dispozici i moderní vymoženosti jako je třeba int ... (více)

Penzion Grizzly

Penzion Grizzly

Pension Grizzly je postavený v dřevěném, horském stylu s mysliveckými preparacemi ulovené zvěře, vkusně zařízený. Nachází se v Ludvíkově pod Pradědem, blízko lázní Karlova Studánka. Blízkost nejvyšších horských partií Jeseníků, lázní a lyžařských středisek Praděd ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 20-40 z 40 ubytování