9 ubytování
Karlov-apartmán

Karlov-apartmán

ZIMNÍ POBYT v srdci Jeseníků v komfortním apartmánu vedle sjezdovky až pro 4 osoby za 1199 za noc! Užijte si lyžovačku s přáteli či rodinou. zrekonstruovaný tříposchoďový objekt s výtahem, se nachází v jednom z nejznámějších lyžařských středisek Jeseníků - Karlov pod ... (více)

Apartmány u Alči

Apartmány u Alči

Apartmány jsou kompletně vybaveny ,včetně sociálního zařízení ubytování je příspůsobeno tak ,aby se host cítil příjemně a v pohodlí .Je možno parkování .Do centra města jeto 3 minuty chůzí .Lyžařský vlek je vzdálen do 1 km. V blízkosti jsou Lázně Karlova Studán ... (více)

Mini lázně u Kaldů

Mini lázně u Kaldů

Apartmán pro 4 osoby s 1 přistýlkou se nachází v obci Osoblaha. V přízemí RD má samostatný vstup a prostor pro úschovu 4 kol. Apartmán má vybavenou kuchyňku, spíž, samostatné WC a sprchovací kout, vchod na zastřešenou terasu. Ve druhé polovině přízemí RD je vybudována masérna s infrasaunou a hydroma ... (více)

Apartmány Avalanche

Apartmány Avalanche

Nově vybudované Apartmány Avalanche v Dolní Moravici Vám nabízí kvalitní ubytování v příjemném prostředí a za velmi rozumné ceny. Areál se nachází v samém srdci Hrubého Jeseníku kousek od Malé Morávky (3km) a věhlasných lázní Karlova Studánka (12 km). Ubytování v sa ... (více)

Apartmány U Sedlářů

Apartmány U Sedlářů

Ubytování ve dvou samostatných apartmánech v klidné tiché zástavbě rodinných domků v okrajové části městečka Vrbna pod Pradědem. Vrbno pod Pradědem je malebné horské městečko v centru Jeseníků s krásným okolím, které přímo láká k turistice a cykloturistice. Každý z ... (více)

Apartmán Yvona

Apartmán Yvona

Apartmán je součástí rodinného domku se samostatným vchodem v klidné čtvrti na okraji města Bruntálu. Obývací pokoj se dvěma lůžky je dále vybaven telefonem, LCD TV se satelitním připojením, CD a DVD přehrávačem a moderním PC s připojením k Internetu. Také v ložnici s d ... (více)

Apartmány Karlov

Apartmány Karlov

Nově zrekonstruovaný tříposchoďový komplex hotelového typu: Rezidence KARLOV se nachází v malebném údolí říčky Moravice v horské vesničce Karlov pod Pradědem, která patří k nejoblíbenějším a největším lyžařským střediskům Jeseníků. Obec Karlov pod Pradědem patří ... (více)

Apartmány Praděd

Apartmány Praděd

Apartmány Praděd se nacházejí ve vesničce Karlov pod Pradědem na Malé Morávce. V centru největšího lyžařského střediska Hrubý Jeseník. V blízkosti apartmánů naleznete velké množství sjezdovek jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře a snowboardisty ( Karlov + Mal ... (více)

Farma Bovine

Farma Bovine

Farma sídlí a hospodaří v obci Heřmanovice, cca 20 km od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu. Správní budova farmy je přímo na křižovatce Vrbno pod Pradědem - Zlaté Hory - Krnov - Horní Údolí. Farma nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném rodinném domě. Dům se nacház ... (více)

 9 ubytování