Lyžování Jeseníky

Ideální hory pro zimní dovolenou

Jeseníky jsou ideálním místem pro trávení zimní dovolené - ať už jedete na dovolenou s rodinou, s partnerem, nebo si jedete užít zimní radovánky s partou přátel.

Předchozí | Dalšístrana / 4 24-36 z 42 položek
Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov

-

SKIAREÁL Přemyslov patří mezi nejmodernější lyžařská střediska v oblasti Jeseníků. Byl vybudován v letech 2006 – 2007. Areál se nachází na Přemyslovském sedle v nadmořské výšce 760 – 960 m n.m. a je přístupný po silnici II. třídy z obcí Loučná nad Desnou a Nové Losiny. Provozní doba: 9:0 ... (více)

Ski areál Stará Ves

Ski areál Stará Ves

mimo provoz

Ski areál leží ve Staré Vsi u Rýmařova. Nabízí Vám lyžování na sjezdovce o délce 450 m, která je upravována rolbou. Nové technické zasněžování umožňuje zasněžnění celého areálu. Sjezdovka je osvětlená, možnost večerního lyžování. Přímo u vleku je občerstvení.   Celodenní provoz, večerní lyžov ... (více)

Ski areál Šindelná

Ski areál Šindelná

mimo provoz

Ski areál Šindelná se nachází v Koutech nad Desnou na okraji rekreační oblasti Koutecké údolí. Je přístupný ze silnice 1. třídy Šumperk - Jeseník na začátku stoupání na Červenohorské sedlo. Všechny sjezdové tratě jsou kryty systémem umělého zasněžování a jsou denně ... (více)

Ski centrum Malá Morávka - Karlov

Ski centrum Malá Morávka - Karlov

-

Ve SKI CENTRU MALÁ MORÁVKA - KARLOV nabízíme lyžování v 6 areálech (Areál Myšák, Areál Kazmarka, Areál Ski Karlov, Areál SK Jantar Opava, Areál Kopřivná, Areál Pawlin, Areál Klobouk), ve kterých je 12 vleků a 15 sjezdových tratí různé obtížnosti. SKI CENTRUM MALÁ MORÁVK ... (více)

Ski centrum MIroslav

Ski centrum MIroslav

-

Zimní lyžařský areál Ski Centrum Miroslav se nachází v lázeňské obci Lipová Lázně, 6 km od města Jeseníku v chráněné krajinné oblasti Jesenicka. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Provozní doba ... (více)

Ski centrum Oaza

Ski centrum Oaza

mimo provoz

Penzion Oaza provozuje vlastní lyžařské středisko s třemi vleky, uměle zasněžovanými a strojově upravovanými sjezdovkami a s nočním osvětlením. V areálu penzionu je k dispozici půjčovna lyžařských potřeb. Spolupracujeme s lyžařskou školou SKI RAAN.cz Provozní doba: 9:00 - ... (více)

Ski centrum Sněžník - Dolní Morava

Ski centrum Sněžník - Dolní Morava

mimo provoz

Dolní Morava má od letošní sezony  zcela novou 1200 m dlouhou, stoprocentně zasněžovanou modrou sjezdovkou. Sjezdovka je součástí modernizovaného areálu, který disponuje 2 novými čtyřsedačkovými lanovkami, z nichž jedna - LD Sněžník, bude opravdu moderním zařízením na světo ... (více)

Ski Zálesí

Ski Zálesí

mimo provoz

Nový lyžařský areál SKI ZÁLESÍ, který vznikl v roce 2006, se nachází v krásné horské vesničce ZÁLESÍ, asi 6 kilometrů nad městem Javorník ve Slezsku. Najdete zde kvalitní sjezdové trati s kouzelným výhledem a nepřeberné množství nádherných běžkařských tras. Nabízí 3 sjezdovky, kt ... (více)

Skiareál Kunčice

Skiareál Kunčice

mimo provoz

Skiareál Skitech Kunčice najdete 3 km za Starým Městem pod Sněžníkem. Leží v oblasti masivu Králického Sněžníku, v nadmořské výšce 650 - 850 metrů, v klidné horské vesnici Kunčice. Areál nabízí 3 lyžařské vleky, s celkovou kapacitou 2500 os/hod., a dále je k dispozici d ... (více)

Skiareál Ludvíkov

Skiareál Ludvíkov

mimo provoz

500 m dlouhý upravený svah, který je při nedostatku sněhu uměle zasněžován sněhovými děly.Je vhodný jak pro děti a snowbordisty , tak pro dospělé. Nerovnosti na trati jsou upraveny rolbou , neváhejte a přijeďte.

Skipark Filipovice

Skipark Filipovice

-

SKIPARK Filipovice se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo. SKIPARK Filipovice patří, díky variabilitě terénu, sedačkové lanovce s rozjezdovým n ... (více)

Skipark Hraběšice

Skipark Hraběšice

mimo provoz

Ski park Hraběšice srdečně zve k návštěvě všechny příznivce zimních radovánek! Díky své ideální poloze 8 km od Šumperka u nás můžete strávit příjemný den či odpoledne, pro vzdálenější návštěvníky zcela nově nabízíme k lyžování i útulné ubytování přímo pod sjezdovkou.  Ski park Hraběšice ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 4 24-36 z 42 položek