Dýňová slavnost

Dýňová slavnost

08.10.2022 od 14:00 do 17:00 hod.
Bývalý klášter Voršilek, Jeseník | Mapa
Přijďte s námi už pošesté oslavit podzim, jeho kouzla a dary. Těšit se můžete na trhy, koncerty, kouzelnické vystoupení, tvořivé dílny, kolotoč, malování na obličej. Nebudou chybět soutěže o největší dýni regionu, nejlepší dýňovou dobrotu a nejhezčí výrobek z dýně.

Přijďte s námi už pošesté oslavit podzim, jeho kouzla a dary. Těšit se můžete na trhy, koncerty, kouzelnické vystoupení, tvořivé dílny, kolotoč, malování na obličej. Nebudou chybět soutěže o největší dýni regionu, nejlepší dýňovou dobrotu a nejhezčí výrobek z dýně - všechny výrobky budou vystavené! Zájemci o účast v soutěžích, hlaste se na jesenicketrhy@gmail.com nebo na tel. 704 143 003.

Pořádá spolek Sudetikus s finanční podporou Olomouckého kraje a města Jeseník.
www.sudetikus.cz

Partneři Dýňové slavnosti jsou Městská kulturní zařízení Jeseník, Základní škola Jeseník, Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Duha Jeseník, EduArt – umění vzdělávat, z.ú., MRC Krteček Jeseník, z.s., Šachový klub Jeseník, z.s., a firmy Naturfyt – Bio s.r.o. a Woox Syndicate s.r.o.

Všem partnerům a dárcům moc děkujeme! Dobrovolné vstupné můžete hodit na místě do kasičky nebo poslat na transparentní účet veřejné sbírky 115-9519430227/0100 s V.S. 22.

Kontakt: spolek@sudetikus.cz / 704 143 003.

Komentáře