Nabídka pokojů a ceny od 550,00 Kč za os. / noc
2x Dvoulůžkový - Pokoj
|
od 550,00 Kč za os. / noc
1x Čtyřlůžkový - Pokoj
|
|
Pension U řeky
Zobrazeno 1414 krát.
Malý rodinný pension je zaměřený na rodinnou rekreaci s dětmi i kojeneckého věku, malé kolektivy, důchodce a milenecké páry. Svého pejska si také vezměte sebou !
Pension je stylově přebudovaný z bývalé zemědělské usedlosti založené v roce 1752. V letech 1974, 1988 a 2005 byl šetrně opraven. Kuchyně a sociální zařízení je postaveno podle přísných předpisů EU.
Leží na okrají podhorské obce Karlovice v Jeseníkách.
KARLOVICE - významné letovisko a v minulosti klimatické lázně se nachází 5 km východně od Vrbna pod Pradědem, v překrásném údolí řeky Opavy, obklopeném hlubokými lesy východního okraje Hrubého Jeseníku. Obec Karlovice je vhodným východiskem pro pěší túry i cyklisty do nedaleké vysokohorské přírody. Zároveň i místem pro klidný rodinný pobyt a rekreaci v čistém a příjemném prostředí v PENSIONU U ŘEKY.
U pensionu se napojíte na nově zřízené cyklistické trasy - mapy a informace máme u nás.
| Poskytované služby |
Bezbarierový pokoj
Bezbarierový přístup
Domácím zvířatům vstup povolen
Kuchyně
Nekuřácký objekt
Parkoviště otevřené
Restaurace
|
| Pro děti |
Dětská postýlka
Dětské hřiště
Dětský koutek
Houpačka
Pískovistě
Prolézačky
Přebalovací pult
Skluzavka
|
Z Bruntálu směr Světlá Hora, Vrbno pod Pradědem, za Andělskou Horou jsou serpentiny, za nimi je umístěn ukazatel Karlovice 1 km. Projedete-li celou obcí, po pravé straně je Penzion Iris a naproti je umístěna naše reklamní cedule, dále doprava až k PENSIONU U ŘEKY.
Stravování ubytovaných hostů je formou polopenze-snídaně a večeře. Můžete se dohodnout a objednat si jídlo dle denní nabídky. Ohřívání jídel pro batolata je možné v malé "kuchyňce" , kde je mikrovlnka a varná konvice a také lednička. Restaurace má kapacitu 24 míst kde je na výběr z jídelního lístku. Polévky, minuteky a také naše speciality např. borůvkové knedlíky a ovocné poháry a starobrno.
Vaříme především domácí stravu české kuchyně a pro milovníky vín dovážíme moravská sudová vína. Točíme
Hodnocení ubytování |
|
Velmi příjemné rodinné prostředí, hodní a pozorní majitelé ! Vřele doporučím !!!
15.10.2011 22:15 vložil: Kratochvílová Marie, Kladno
|
Dotaz na ubytování pension u řeky |