Filter
Search
  10 ubytování
CHATA 99

CHATA 99

Chata 99 se nachází v lyžařském centru v Karlově pod Pradědem 50m od lyžařského vleku. Karlov - Malá Morávka je největším lyžařským střediskem v Jeseníkách s 36 lyžařskými vleky různé náročnosti. Chata je vzdálena 10 km od lázní Karlova Studánka a 8km od lyžařského ... (more)

Chatky nad Kazmarkou

Chatky nad Kazmarkou

Chatky jsou umístěny na úpatí severního svahu horského údolí obce Karlov pod Pradědem přibližně 100m nad chatou Kazmarka. Výhodná poloha chatek, které leží mezi dvěma lyžařskými areály Myšák a Kazmarka, je předurčuje k využívání především milovníkům sjezdového ly ... (more)

Chalupa Morava

Chalupa Morava

Stylová dřevěná chalupa po celkové rekonstrukci interiéru. Ubytovací kapacita 18 osob. K dispozici je pět pokojů, každý pokoj má vlastní kuchyňku, TV + satelit. Další pokoje s přistýlkou mají vlastní sociální zařízení.

Chata u Kubů

Chata u Kubů

Zveme Vás k nezapomenutelné procházce, případně projížďce na kole přírodou v Jeseníkách. Příjdou si na své jak milovníci turistiky, tak i vyznavači zimních sportů. Po celodenním pobytu na čerstvém vzduchu Vám nabízíme odpočinek a pobavení. Ubytování "Chata u Kubů ... (more)

Horská chata Karlof

Horská chata Karlof

je nově postavená komfortní horská chata umístěná na jižním svahu přímo pod lesem v klidné části Karlova pod Pradědem v Jeseníkách. Chata nabízí ubytování pro 22 osob a to v jednom 2 lůžkovém, jednom 3 lůžkovém, v jednom 4 lůžkovém pokoji, v jednom 5 lůžkovém pokoji ... (more)

Chata Kerámka

Chata Kerámka

Chcete-li vidět nejkrásnější údolí Malé Morávky, právě z terasy či oken chaty Kerámky máte možnost! Zvláště v období jara a počátku léta, kdy jsou okolní louky posety petrklíčemi mezi čistou zelení. K tomu si přičtěte nejčistší vzduch, kterým se pyšní Jeseníky (L ... (more)

Horská chata Smrková

Horská chata Smrková

Chata Smrková se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v obci Karlov pod Pradědem, v nadm. výšce 750 metru nad mořem, 5km od Pradědu a 10 km od Karlové Studánky-možnost koupání v novém wellnes centru. V oblasti jsou výborné podmínky jak pro letní aktivity, turistiku, cykloturistiku, ... (more)

Chata Kopřivná

Chata Kopřivná

Chatu Kopřivná a Areál Kopřivná v Malé Morávce najdete jen několik kilometrů za Rýmařovem v lůně Hrubého Jeseníku. Neopakovatelné kouzlo dává místu, jež se nachází v nadmořské výšce 740 m.n.m., jeho poloha v malebném údolí přítoku řeky Moravice. Nenechejte se však m ... (more)

Chata Edison

Chata Edison

V srdci Jeseníku v druhé polovině hory Praděd leží naše horská Chata Edison. S ubytovací kapacitou 50-ti lůžek patříme v Jeseníkách ke středně velkým zařízením a svým zázemím dokážeme uspokojit i náročné klienty. Můžeme nabídnout dětské hřiště, kuchyni dle přán ... (more)

Chata u Vlastíka

Chata u Vlastíka

Apartmány jsou útulně zařízeny s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC, každý apartmán vlastní zdroj teplé vody) TV + Sat. Parkovat můžete na vlastním parkovišti přímo u chaty /celoročně/. K dispozici jsou Stolní hry na pohodové večery a dále ... (more)

  10 ubytování