4 ubytování
Apartmány u Alči

Apartmány u Alči

Apartmány jsou kompletně vybaveny ,včetně sociálního zařízení ubytování je příspůsobeno tak ,aby se host cítil příjemně a v pohodlí .Je možno parkování .Do centra města jeto 3 minuty chůzí .Lyžařský vlek je vzdálen do 1 km. V blízkosti jsou Lázně Karlova Studán ... (více)

Apartmán Karlovice

Apartmán Karlovice

Objekt se nachází v okrajové části malé obce Karlovice, která se nalézá nedaleko města Vrbno pod Pradědem. Jedná se o malou obec, která se rozkládá na obou březích říčky Opava a také přímo na hranici Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Dům, jehož součástí je nabíz ... (více)

Apartmány U Sedlářů

Apartmány U Sedlářů

Ubytování ve dvou samostatných apartmánech v klidné tiché zástavbě rodinných domků v okrajové části městečka Vrbna pod Pradědem. Vrbno pod Pradědem je malebné horské městečko v centru Jeseníků s krásným okolím, které přímo láká k turistice a cykloturistice. Každý z ... (více)

Farma Bovine

Farma Bovine

Farma sídlí a hospodaří v obci Heřmanovice, cca 20 km od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu. Správní budova farmy je přímo na křižovatce Vrbno pod Pradědem - Zlaté Hory - Krnov - Horní Údolí. Farma nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném rodinném domě. Dům se nacház ... (více)

  4 ubytování